שלח אלינו מיילהתקשר אלינו

עלינו

מאגרי תוכנה בע"מ - Software Sources Ltd

ABBYY Partner and Technology Distributor

מאגרי תוכנה נוסדה בשנת 1992 ומושבה ברעננה. החברה מתמחה בייצוג חברות תוכנה בינלאומיות ובהפצת מוצריהן בישראל. כיום היא אחת מן החברות המובילות בארץ בתחום זה, ומייצגת עשרות חברות זרות לצורך הפצת מוצרי התוכנה שלהן בשוק הישראלי המקומי. מאגרי תוכנה משרתת בנאמנות מזה שנים את גורמי הביטחון בישראל, את משרדי הממשלה השונים, מוסדות אקדמיים (אוניברסיטאות, מכללות ומוסדות חינוך אחרים), וכן את ענף ההיי-טק. מספר לקוחותיה של מאגרי תוכנה הינו כ-8,000 חברות וארגונים בישראל, והמספר הולך וגדל עם השנים ונמצא במגמת עליה מתמדת.

שמה של מאגרי תוכנה בע"מ עבר משך שנים מפה לאוזן, ללא צורך בפרסום יזום, וצבר מוניטין גבוה בקרב העוסקים בענף ההיי-טק והתוכנה, כחברה המספקת במהירות שיא כל תוכנה הנדרשת על ידי הלקוח, בין אם המדובר בתוכנה פופולארית ונפוצה ובין אם מדובר במוצר ספציפי וייחודי - בכל מקרה, ידוע כי הדרך המהירה והיעילה ביותר לרכוש תוכנות היום היא באמצעות פניה לחברה, אשר תספק את המוצר תוך זמן קצר ובמחיר תחרותי – בדרך כלל במחיר נמוך מן המחיר המומלץ לצרכן באתר יצרן התוכנה.

מאגרי תוכנה מצליחה לספק תוכנות במחירים תחרותיים, אשר מגיעים ללקוח על גבי תקליטור ובנוסף באמצעות דואר אלקטרוני. התקליטורים נמסרים באמצעות דואר שליחים איכותי ואמין, המבטיח כי לא תהינה תקלות במסירה וכי המוצרים יגיעו לידיו של המזמין במהירות ובבטחה, ויכללו תוכנה, תיעוד ורשיונות.

מאגרי תוכנה נעזרת בשירותי השליחים הטובים והידועים בעולם כאשר עולה הצורך לבצע שליחות פיסית מחו"ל (בהבדל ממשלוח אלקטרוני). חברות בינלאומיות כגון FedEx, DHL ו- UPS דואגות להביא את המוצר מכל נקודה בעולם לישראל, ובישראל פועלת באמצעות "שיגור אביב" כאשר קיימת האופציה לבצע מעקב על התקדמות החבילה בדרכה כדי לדעת מתי בדיוק היא אמורה להגיע לידי הלקוח. באופן כזה, יכול הלקוח לדעת בצורה מדויקת להפליא מתי תימסר לידו התוכנה הנחוצה לו.

מאגרי תוכנה בע"מ ידועה בשירות הנעים ומסביר הפנים שהיא מספקת, תוך שהיא שמה את הצורך של הלקוח לרכישה במחיר סביר ולמהירות הספקה גבוהה בעדיפות העליונה.

באתר האינטרנט של מאגרי תוכנה ניתן לצפות ברשימת החברות המיוצגות על ידינו. נא עיין ברשימת החברות המיוצגות על ידינו בישראל, ובקש מאתנו הצעת מחיר על מוצר ממוצריהן הנחוץ לך. סביר מאוד שתופתע מן המחיר שנוכל להציע לך – נמוך מכפי ששיערת. בנוסף, אל תהסס לפנות אלינו בבקשה כי נספק לך מוצר ייחודי אשר עד היום לא חשבת שיש מי שמביא אותו לישראל... אנו נשמח ליצור קשר עם החברה המייצרת או נביאו באמצעות רשת מפיצים בינלאומית אליה אנו קשורים במחיר תחרותי.