שלח אלינו מיילהתקשר אלינו

יתרונות

יתרונותיה של תוכנת ABBYY FlexiCapture Engine

 

טכנולוגיות חדשניות

ערכת ה-SDK משתמשת באלגוריתמים מלאכותיים חכמים לניתוח המסמכים כדי לסווג אותם ולחלץ מהם נתונים אוטומטית. ניתן לאמן את ABBYY FlexiCapture Engine באופן אינטראקטיבי עם תמונות לדוגמה, כדי לשפר את העיבוד ברמת הייצור.

 

שימוש קל במיוחד

ערכת ה-SDK מגיעה עם מדריך למפתח ברור ומקיף ועם ספרייה של דוגמאות קוד שמסבירות על ההיבטים השונים של התיכנות באמצעות FlexiCapture Engine 10. כל חלק בספרייה מכיל מקטעי קוד המוכנים לשימוש.

 

יותר תפוקה, פחות זמן הגעה לשוק

הודות לטכנולוגיות חדשות ללמידה אוטומטית, התפוקה של המוצר משופרת וניתן להטמיע במהירות פתרונות ללכידה אוטומטית של נתונים ולסיווג מסמכים

 

פלט נתונים איכותי

FlexiCapture Engine 10 כולל טכנולוגיות זיהוי וסיווג עטורות פרסים וכן כללים מובנים לאימות, השומרים על רמת דיוק יוצאת מגדר הרגיל לנתונים

 

עיבוד מסמך אוטומטי ברצף פעולות אחד

ערכה מלאה של טכנולוגיות וכלים לעיבוד טפסים, מסמכים חצי-מובנים ומסמכים לא מובנים והכל ברצף פעולות אחד - כולל אימות הנתונים, סיווג המסמך וייצוא לעיבוד ואחסון בממשק עורפי.

 

שילוב נהדר עם יישומים אחרים

FlexiCapture Engine מעניק למפתחים שקט נפשי כדי לשלב את לכידת הנתונים בצורה חלקה ביישומים שלהם, תוך שמירה על שליטה מלאה על עיבוד המסמך, חילוץ הנתונים וניתוב המסמך.

 

עבודה עם מוסדות וארגונים מכל רחבי העולם

מאות גופים ממשלתיים ועסקים פרטיים מכל רחבי העולם משתמשים במוצרים עטורי הפרסים של ABBYY לעיבוד טפסים ולכידת נתונים על ידי משתמשי הקצה.

 

תוכנית הפועלת בסביבה מוכרת

ממשק ה-API של Engine תואם לתקן COM וניתן להשתמש בו בקלות ב-C/C++‎, ‏Visual Basic, ‏Net., ‏Delphi או כל כלי פיתוח אחר שתומך ברכיבי COM.

 

למידע נוסף ורכישה, אנא צור קשר.