שלח אלינו מיילהתקשר אלינו

שלבי לכידת הנתונים

שלבי לכידת הנתונים בתוכנת ABBYY FlexiCapture Engine

 

1. סריקת מסמך וייבוא התמונה

ABBYY FlexiCapture Engine 10 יכול לקבל תמונות מכל אחד משלושת המקורות הבאים: סריקת מסמך, פתיחת קובץ או ישירות מהזיכרון.

 

2. עיבוד מוקדם לתמונות

עם קבלת התמונות, FlexiCapture Engine 10 מבצע סדרת פונקציות של עיבוד מוקדם לתמונות, אשר משפרות את איכות תמונות המסמך לפני שממשיכים לזהות או לאחסן אותו בארכיון.

 

3. ניתוח מסמכים בלכידת נתונים

ניתוח מסמכים מתייחס לשיטות של זיהוי אוטומטי של רכיבי המסמך. טכנולוגיית FlexiCapture עטורת הפרסים של ABBYY מספקת פתרון למגוון רחב של בעיות בלכידת נתונים.

 

4. זיהוי

כחברה מובילה בעולם בתחום זיהוי מסמכים, לטכנולוגיה של ABBYY יש את רמת הדיוק הגבוהה ביותר בזיהוי OCR, ‏ICR, ‏OMR וברקודים. בנוסף, יש לה גם את התמיכה הרחבה ביותר בשפות: 198 שפות לזיהוי OCR ו-112 שפות לזיהוי ICR.

 

5. אימות

אימות הנתונים מבוצע על ידי השוואה בין תוצאות הזיהוי לבין התמונה של כל אחד מחלקי המסמך. אם התוכנה אינה בטוחה לחלוטין בדיוק הזיהוי של תווים מסוימים, היא מסמנת אותם בתור זיהוי "לא אמין". מטרת תהליך האימות היא לזהות את התווים האלה ולתקן שגיאות, במידת הצורך.

 

6. יצוא

ABBYY FlexiCapture Engine מאפשר לחלץ נתונים ליישומים בממשקים עורפיים ולהמיר את המסמכים המנותחים לקובצי PDF או PDF/A הניתנים לעריכה ולאחסון בארכיון. ניתן גם לייצא את הנתונים לפורמטים מובנים (XML או CSV) או לפורמטים אחרים. בנוסף, אפשר לשמור תמונות של המסמכים המקוריים.

 

למידע נוסף ורכישה, אנא צור קשר.