שלח אלינו מיילהתקשר אלינו

תכונות

תכונותיה של תוכנת ABBYY FlexiCapture Engine

 

תמיכה בלכידת נתונים עבור כל סוג של מסמך

ABBYY FlexiCapture Engine 10 מספק כלים לחילוץ נתונים ממסמכים כגון חשבוניות, חוזים או מכתבים, גם ללא פריסה קבועה. ניתן לאתר בקלות את כל שדות הנתונים הנדרשים ולחלץ אותם בפורמט המתאים.

 

הפרדה וסיווג אוטומטי של מסמכים

ניתן להשתמש ב-FlexiCapture Engine 10 כדי להפריד מסמכים וכן כדי לזהות סוגי מסמכים. בנוסף, ניתן להרכיב מסמכים בעלי עמוד אחד או מספר עמודים מתוך שילוב שונה של עמודים, כך שאפשר לסווג אוטומטית מסמכים עם פריסות שונות ובכל רמת מורכבות.

 

כלים ויזואליים ליצירה מהירה של הגדרות מסמך

ABBYY FlexiCapture Engine 10 כולל כלי פיתוח ויזואליים שמאפשרים לפתח, לבדוק ולתחזק פתרונות ללכידת נתונים ברמת דיוק גבוהה מסוגים ספציפיים של מסמכים - בלי צורך לכתוב אפילו שורה אחת בקוד.

 

ספרייה מקיפה של דוגמאות קוד

מגוון מקיף של דוגמאות קוד המסבירות על ההיבטים השונים של התיכנות באמצעות ה-SDK. לכל חלק בספרייה יש מקטעי קוד, הכוללים הוראות מפורטות שמסבירות כיצד לבצע את המשימה הנתונה.

 

שיפור הביצועים ביישומי שרת עם ריבוי תהליכים

באמצעות השימוש ב-ABBYY FlexiCapture Engine לריבוי תהליכים ניתן ליצור מאגר אובייקטים שפועלים בו זמנית ולהשתמש במלוא העוצמה של המעבד בשרת.

 

לכידת נתונים בנייד באמצעות טכנולוגיית עיבוד התמונות Camera OCR

FlexiCapture מבוסס על טכנולוגיות עיבוד התמונות של ABBYY ‏(Camera OCRTM) ולכידת הנתונים (FlexiCaptureTM) ומעניק לארגונים וליצרני תוכנה בלתי תלויים פלטפורמה לפיתוח מהיר של אפליקציות ללכידת נתונים המיועדות לנייד.

 

תמיכה ב-‎32-bit ו-‎64-bit

ניתן להשתמש ב-ABBYY FlexiCapture Engine 10 במצב שרת תהליכים לתהליכים של 64‎-bit.

 

עיבוד עם ריבוי ליבות

ניתן לסדר מאגר של מעבדים כדי לנצל את מלוא עוצמת העיבוד של המחשב.

 

רכיבים ויזואליים

באמצעות רכיבים ויזואליים ניתן להשלים משימות טיפוסיות של ממשק המשתמש בקלות, במהירות וביעילות.

 

המגוון הרחב ביותר של שפות בעולם

עם תמיכה בזיהוי OCR של 198 שפות וזיהוי ICR של 112 שפות, FlexiCapture Engine 10 מפשט את תהליך הפיתוח של אפליקציות מקומיות ומאפשר למפתחים לענות בקלות רבה יותר על צורכי הלקוחות הבינלאומיים שלהם.

 

שיפור הייצוא של קובצי PDF

חסוך בזיכרון ופרסם בקלות מסמכי PDF באינטרנט או שלח אותם בדוא"ל באמצעות הטכנולוגיה החדשה של ABBYY לדחיסה MRC.

 

טכנולוגיה ללמידה אוטומטית

טכנולוגיה ללמידה אוטומטית שמאפשרת למפתחים ליצור פתרונות אשר לומדים אוטומטית סוגים חדשים של מסמכים ומזהים שדות רלוונטיים לחילוץ נתונים.

 

למידע נוסף ורכישה, אנא צור קשר.