שלח אלינו מיילהתקשר אלינו

מה חדש

מה חדש בתוכנת ABBYY FlexiCapture Engine

 

טכנולוגיה ללמידה אוטומטית ולסיווג

כלי חדש ללמידה אוטומטית שמאפשר לפתח פתרונות אשר לומדים ומסווגים אוטומטית סוגים חדשים של מסמכים ומזהים שדות רלוונטיים לחילוץ נתונים. כעת, במספר לחיצות פשוטות, ניתן לאמן את התוכנה ללכוד מגוון רחב של מסמכים פשוטים בעלי עמוד אחד.

 

שיפור העיבוד המוקדם לתמונות

ABBYY FlexiCapture Engine 10 כולל טכנולוגיות הדמיה חדשות שמונעות אבדן מידע ושומרות על איכות גובהה של הטקסט. למשל, הסרת הדפסי אבטחה ברקע, מניעת פריטים צבעוניים במסמכים רשמיים ויצירת פילטרים שונים בהתאם לטרנספורמציות השכיחות של תחומים בתמונות.

 

שיפור טכנולוגיית עיבוד התמונה ABBYY Camera OCR

הטכנולוגיה ABBYY Camera OCRTM שופרה וכוללת תכונות חדשות שמניבות תוצאות טובות יותר בלכידה מתמונות. למשל, שיפור ההסרה של טשטושי תנועה, רעש בתמונות צבעוניות ועיוותים גאומטריים בתמונה.

 

שיפור רמת הדיוק של ה-OCR בשפות אסייתיות

לא ניתן לציין שגיאות בשפות האסייתיות סינית, יפנית וקוריאנית כמו בשפות אירופאיות. מצב החיפוש החדש משפר את רמת הדיוק של שורות טקסט הכתובות בסינית, יפנית וקוריאנית.

 

הוספת אפשרויות התאמה אישית לתוצאות זיהוי איכותיות במיוחד

ABBYY FlexiCapture Engine 10 כולל יכולות אימות חדשות. יש לו ממשק API מיוחד שמאפשר לגשת להשערות שונות בזיהוי תו או מילה עם ערכי רמת הבטחון התואמים. ניתן להשתמש בממשק ה-API הזה כדי לבדוק את תוצאות הזיהוי באמצעות מסדי נתונים ואלגוריתמים - וכך להפחית את הצורך באימות ידני ולשפר את האיכות של חילוץ הנתונים.

 

עדכון דוגמאות המפתח בספריית דוגמאות הקוד

כעת, FlexiCapture Engine 10 כולל שתי דוגמאות קוד נוספות: כלי הדגמה לטכנולוגיית למידה אוטומטית ודוגמת עיבוד מוקדם לתמונות. הראשונה מאפשרת ליצור מסווג והגדרה למסמך. השנייה כוללת ערכת כלים לעיבוד מוקדם לתמונות שמאפשרת למפתחים לראות כיצד טכנולוגיית העיבוד המוקדם לתמונות משפיעה על איכות הזיהוי.

 

סוגים חדשים של ברקודים דו-ממדיים

ABBYY FlexiCapture Engine 10 יכול לקרוא ולזהות ברקודים של Aztec, ‏Datamatrix ‏וקוד QR בתמונות, כך שמפתחים יכולים להשתמש בהם ב-FlexiLayouts או בתור מפרידי מסמכים.

 

תמיכה במפתחי Java

ABBYY FlexiCapture Engine 10 מספק סיווגי Java מוכנים לשימוש עבור הספרייה של Engine. ניתן להשתמש בסיווגים האלה של ה-Java ישירות מיישומים של Java.