שלח אלינו מיילהתקשר אלינו

ABBYY FlexiCapture SDK

ערכת פיתוח מקיפה לתוכנות ללכידת נתונים שמאפשרת לשלב את הטכנולוגיות המובילות ללכידת נתונים ומסמכים, יצירת טפסים ועיבוד וסיווג חשבוניות ביישומים ואפליקציות לשרתים, מחשבים שולחניים ומכשירים ניידים.

סקירה כללית

סקירה כללית

ABBYY FlexiCapture SDK מייצג את הדור הבא בטכנולוגיה של ABBYY לערכות פיתוח תוכנות (SDK) ללכידת נתונים. FlexiCapture SDK מאפשר למפתחים לפתח במהירות ובחסכוניות פתרונות אשר מחלצים נתונים מטפסים וממסמכים כמעט מכל סוג ובכל רמת מורכבות והוא אידאלי ליצרני תוכנה בלתי תלויים, מטמיעי מערכות וספקי שירותים אשר מפתחים פתרונות משולבים ללכידת נתונים.

קרא עוד

מה חדש

מה חדש

ABBYY FlexiCapture Engine 10 כולל טכנולוגיות הדמיה חדשות שמונעות אבדן מידע ושומרות על איכות גובהה של הטקסט. למשל, הסרת הדפסי אבטחה ברקע, מניעת פריטים צבעוניים במסמכים רשמיים ויצירת פילטרים שונים בהתאם לטרנספורמציות השכיחות של תחומים בתמונות.

קרא עוד

תכונות

תכונות

ABBYY FlexiCapture Engine 10 מספק כלים לחילוץ נתונים ממסמכים כגון חשבוניות, חוזים או מכתבים, גם ללא פריסה קבועה. ניתן לאתר בקלות את כל שדות הנתונים הנדרשים ולחלץ אותם בפורמט המתאים.

קרא עוד

שלבי לכידת הנתונים

שלבי לכידת הנתונים

ABBYY FlexiCapture Engine 10 יכול לקבל תמונות מכל אחד משלושת המקורות הבאים: סריקת מסמך, פתיחת קובץ או ישירות מהזיכרון.

 

קרא עוד

יתרונות

יתרונות

ערכת ה-SDK משתמשת באלגוריתמים מלאכותיים חכמים לניתוח המסמכים כדי לסווג אותם ולחלץ מהם נתונים אוטומטית. ניתן לאמן את ABBYY FlexiCapture Engine באופן אינטראקטיבי עם תמונות לדוגמה, כדי לשפר את העיבוד ברמת הייצור.

קרא עוד

מפרט טכני

מפרט טכני

ABBYY FlexiCapture Engine 10 יכול לבצע זיהוי OCR ב-198 שפות כולל תווים לטיניים, קיריליים, יווניים, ארמניים שפות ממזרח אסיה וזיהוי ICR ב-113 שפות.

קרא עוד