שלח אלינו מיילהתקשר אלינו

תכונות

תכונותיה של תוכנת ABBYY FineReader Engine 12

 

ערכה שלמה של טכנולוגיות זיהוי

פלטפורמת הזיהוי של ABBYY מספקת יכולות עטורות פרסים לזיהוי OCR, זיהוי תווים חכם (ICR), זיהוי ברקודים, סימני ביקורת (OMR) וזיהוי אזורים/שדות, אשר מאפשרות להעביר תמונות ומסמכים סרוקים לקובצי טקסט הניתנים לחיפוש ולעריכה.

 

פרופילי זיהוי

ערכה של פרופילים מוגדרים מראש למשימות הזיהוי השכיחות ביותר. הפרופילים כוללים ערכות אופטימליות של משתני עיבוד, שמאפשרים להתחיל בקלות ולקבל את התוצאות הטובות ביותר ב-OCR ללא צורך בהגדרה ידנית של המערכת.

 

המרת קובצי PDF

ABBYY FineReader Engine מספק למפתחים מגוון כלים להזנת PDF והמרת מסמכים לסוגים רבים של קובצי PDF הניתנים לחיפוש, כולל PDF/A ו-MRC דחוס של PDF.

 

רכיבים ויזואליים

הרכיבים הוויזואליים מבוססים על ActiveX ומאפשרים להטמיע בקלות אלמנטים של ממשק משתמש באפליקציות ויישומים קיימים. המפתחים יכולים להעניק למשתמשים גישה ישירה - אך מבוקרת - לתוצאות הזיהוי וכן תכונות לאימות ובדיקת המסמכים.

 

עיבוד במקביל

הארכיטקטורה המובנית תומכת ביכולת מדרגיות פשוטה ומאפשרת להשתמש בחומרת מעבדים מרובי ליבות, כך שניתן להרחיב את התפוקה ומהירות העיבוד עם כל ליבת מעבד נוספת.

 

בנייה מחדש מדויקת של מבנה ופריסת המסמך

ABBYY FineReader Engine מזהה ושומר על מרבית האלמנטים במסמך ובונה מחדש את המבנה והפריסה של המסמך במדויק.

 

סביבת NET. ושפות תיכנות

ערכת ה-SDK לזיהוי של ABBYY תומכת בסביבות ושפות התיכנות הפופולריות: VB.NET, ‏C#‎, ‏VB 5.0, 6.0; ‏C++ 4.x ומעלה; VB Script,‏ JAVA Script ושפות סקריפטינג נוספות; Borland Delphi 2.0 ומעלה; Java.

 

תיעוד מפורט

FineReader Engine כולל תיעוד מפורט וברור שמפחית משמעותית את זמן הפיתוח. ערכת ה-SDK מגיעה גם יחד עם ערכת דוגמאות קוד מקור לשפות תיכנות שונות. אך מעבר לכל - ברוכים הבאים למאגר המידע של SDK ופורום המפתחים שלנו!

 

תמיכה מקצועית

ההצלחה של לקוחותינו מהווה נדבך משמעותי בהצלחה שלנו. לכן, אנו מעמידים לרשות הלקוחות שלנו צוות תמיכה מוסמך ואדיב שזמין במוקד שירות הלקוחות של ABBYY בכל רגע נתון, גם במהלך תקופת הניסיון. אנו עונים לבקשות לקבלת תמיכה תוך 24 שעות.