שלח אלינו מיילהתקשר אלינו

מה חדש

מה חדש בתוכנת ABBYY FineReader Engine 11

 

סיווג אוטומטי של מסמכים

FineReader Engine 11 מספק טכנולוגיות מובנות לסיווג אוטומטי של מסמכים. כך ניתן לקטלג ולמיין קבוצות של מסמכים לפי סיווגים המוגדרים מראש. תוצאות הסיווג מספקות מידע הן על סוג המסמך שזוהה ועל הסבירות שהמסמך משתייך לקטגוריות מסוימות.

 

זיהוי כרטיסי ביקור

כעת, הטכנולוגיה לזיהוי כרטיסי ביקור זמינה גם ב-FineReader Engine 11. ממשק ה-API החדש מספק קבוצת תכונות לעיבוד כרטיסי ביקור: החל מתכונות מיוחדות לעיבוד מוקדם ועד לממשק API שמעניק גישה לנתונים שחולצו. מספר כרטיסי ביקור המופיעים בתמונה אחת מפוצלים אוטומטית לכרטיסים נפרדים עוד לפני העיבוד.

 

שיפור טכנולוגיית עיבוד התמונה ABBYY Camera OCR

הטכנולוגיה ABBYY Camera OCRTM שופרה וכוללת תכונות חדשות שמניבות תוצאות טובות יותר בלכידה מתמונות. בין התכונות שנכללות: תיקון עיוותים גאומטריים, חיתוך אוטומטי, תאורת רקע ושיפור היכולת להסיר רעשי ISO.

 

שיפור הייצוא של קובצי PDF

כעת ניתן לייצא לקובץ PDF ב-12% מהר יותר מאשר בגרסה הקודמת של FineReader Engine. בנוסף, התוכנה תומכת ביצירה של קובצי PDF לינאריים או לא-לינאריים, יצוא לפורמטים של PDF/A-2 וטכנולוגיה איכותית יותר של MRC ל-PDF.  

 

שיפור זיהוי OCR בערבית

FineReader Engine 11 כולל גרסה משופרת של טכנולוגיית ה-OCR בערבית. רמת הדיוק גבוהה יותר ב-33% מאשר בגרסה הקודמת ומהירות הזיהוי גבוהה פי 3 בהשוואה ל-FineReader Engine 10.

 

שיפור זיהוי OCR ביפנית וסינית

מהירות העיבוד של מסמכים ו-OCR ביפנית גבוהה יותר ב-90%. מהירות העיבוד של מסמכים בסינית גבוהה יותר ב-30-60%, בהתאם לסוג השפה (פשוטה, מסורתית או סינית של טיוואן).

 

תמיכה טבעית ב-64‎-bit

FineReader Engine 11 כולל כעת תמיכה טבעית ב-64‎-bit וניתן להשתמש בו ביישומים של 64‎-bit ללא צורך בפיתוח נוסף.

 

דוגמאות מפתח מעודכנות וחדשות בספריית דוגמאות הקוד

FineReader Engine 11 כולל כעת שתי דוגמאות קוד נוספות לסיווג וקריאת כרטיסי ביקור. הראשונה, מדגימה כיצד ניתן לאמן את ה-SDK ולהשתמש בה לסיווג מסמכים. השנייה מפצלת מספר כרטיסי ביקור שנסרקו בדף אחד, מזהה כל כרטיס ביקור בנפרד ומציגה את הנתונים שזוהו ממנו.

 

למידע נוסף ורכישה, אנא צור קשר.